за нас

Хебеј Лех технологија копродукции, ООД

Medbeauty Technology Co., Ltd. is an enterprise set up by a group of technical personnel, integrating appearance design, electronic technology development and packing. 
Напредно дизајн техника и еден-стоп услуга на клиентите е подалеку од проблемите во производството и дизајнот. LECHEAUTY компанија инсистира на "бренд добива превласт". 
Од OEM бренд-лепење на развој и производство, ние сме спроведување на стандард за управување со квалитет ISO9001. Ние и ветуваме на висок квалитет на сите наши производи, па ние имаме многу клиенти и дома и во странство и се признати. Ние им помагаме на соработка претпријатија сет од светска класа професионален имиџ, да го промовира нивната конкурентска способност, ги искористи на пазарот и да се создаде богатство.

ВЕСТИ

 • SMART

  Нови производи излезе, клиент повратни информации разбере твое квалитетот на живеење во животот

 • фустани функција

  Lorem Ipsum е едноставно атарот текстот на печатење и наборен индустрија. Lorm Ipsum е индустријата

 • SMART

  Нови производи излезе, клиент повратни информации разбере твое квалитетот на живеење во животот

 • SMART

  Нови производи излезе, клиент повратни информации разбере твое квалитетот на живеење во животот

повеќе производи

компанијата