Rreth nesh

Hebei Lech Teknologjia Co, Ltdështë një ndërmarrje e ngritur nga një grup i personelit teknik, integrimin e projektimit pamjen, zhvillimin e teknologjisë elektronike dhe paketim.
Teknikë të përparuar të projektimit dhe one-stop klientët e shërbimit të mbajtur larg nga problemet në prodhim dhe dizajn. LECHEAUTY Company këmbëngul për "brand merr dorën e sipërme".
Nga OEM markë-fërkimit në zhvillimin dhe prodhimin, ne jemi duke zbatuar standardet e menaxhimit të cilësisë ISO9001. Ne premtojmë cilësi të lartë të të gjitha produkteve tona, kështu që ne kemi shumë konsumatorë si në shtëpi dhe jashtë vendit dhe të njohur. Ne të ndihmuar ndërmarrjet kooperative vendosur imazhin e klasit botëror profesional, të nxitur aftësinë e tyre konkurruese, të kapur tregun dhe për të krijuar pasuri.

10

10 vjet përvojë e R & D ekip

10

Bashkëpunimi me shkollat ​​vendore famshme

10

kontroll të rreptë të cilësisë dhe shitje me një çmim të mirë

10

Multiple kanaleve të shitjes, me shumicë dhe pakicë.

10

Brenda 3% të normës së dështimit, të sigurojë garanci 3 vjet dhe me cilësi të pas-shitjes shërbimi.

Aktualisht mbulohen nga produktet e kompanisë, të tilla si, lazer diodë (808nm), heqjen impuls të gjatë e flokëve, Q-lazer (1064nm dhe 532nm), super impuls CO2 lazer pjesshëm, RF-CO2 super impuls lazer pjesshëm, pixel lazer, Mid-IR 1550nm lazer pjesshëm, cavitations seri, qua-oksigjen (H2O) seri, seri LED phototherapy, seri IPL, RF, seri E-drita, seri hollim, seri vetull lazer larëse, Heiwawa, optike, seri plotfuqishëm zgjuar, seri e testit të lëkurës, jo Mezoterapia gjilpërë, sistem tejzanor, seri zgjerimin e gjirit dhe kështu me radhë. Produktet Multi-teknologji të shkojnë të gjithë globale, kënaqësinë e lartë të konsumatorëve, dhe një numër i krijimtarisë teknike dhe shpikje që jeton në pararojë të industrisë në level.Companies ndërkombëtare përmbahet katër kulturën e punës për stafin për të punuar-aftësisë të zgjeruar, për të zhvilluar tërheqjen elite, kanë një të mirë ekipi punë për të njëjtën karrierë dhe politikës së punësimit të performancës vlerësimit dhe trajnimit dhe të mësuarit për rritjen e talenteve çuar për të kultivuar një përshtatje të shoqërisë, të shërbejë industrisë, kontribuojnë shtetin dhe fuqisë punëtore motivuar komb.

Përmirësimin e R & D, të marketingut dhe pas shitjes sistemin e shërbimit, të gatshëm për të siguruar customization personalizuar produktit, trajnimit klinik, shkëmbimin e teknologjisë dhe mirëmbajtjen për një gamë të plotë të shërbimeve cilësore. Kompania jonë e angazhuar për të njëjtat vlera miqtë për gjera përmbahet tona stafit cooperation.Today Pekin Quartuslaser parimit të "rreptë, realiste, me iniciativë dhe Solidaritetit". Vazhdimisht të hapur risi, teknologji si thelbi, shkenca dhe teknologjia krijimin e bukur! Cilësia si jeta, përdoruesi si Perëndia, për përkushtimin tuaj ne ofrojme produkte me kosto efektive, teknologji të përparuar dhe shërbime të përpiktë të konsumatorëve.
Ne premtojmë cilësi të lartë të të gjitha produkteve tona, kështu që ne kemi shumë konsumatorë si në shtëpi dhe jashtë vendit dhe të njohur. Ne të ndihmuar ndërmarrjet kooperative vendosur imazhin e klasit botëror profesional, të nxitur aftësinë e tyre konkurruese, të kapur tregun dhe për të krijuar pasuri.