China Hot Selling 4 vacuum handles work cryotherapy body slimming cryolipolysis machine factory and manufacturers | Medbeauty

Nxehtë Shitjen 4 trajton vakum trupi cryotherapy puna makine hollim cryolipolysis

Përshkrim i shkurtër:

Specification                                        Model name Coolmax 4S Cryolipolysis temperature 5℃ to -10℃ adjustable Heat temperature About 40 centi-degree Vacuum -100KPa Vacuum mode 4 modes for different cellulite PDT wavelength 650nm Machine Display 10.4 inch touch screen Handle Display 3.5 inch touch screen Power supply 110V-120V/220V-240V, 50/60Hz Gross Weight 70KG Packing size(wooden box) 118*66*67cm Introduce: As triglyceride in fats will be converted i...


Detail Product

video

Product Tags

Specifikim                                       

Emri Modeli Coolmax 4S
temperatura Cryolipolysis 5 ℃ deri -10 ℃ rregullueshëm
temperatura ngrohjes Rreth 40 centi-shkallë
vakuum -100KPa
Mënyra vakum 4 modes per celulitit ndryshme
PDT gjatësi vale 650nm
Machine Display 10.4 inç ekran touch
Handle Display 3,5 inç ekran touch
furnizimi me energji elektrike 110V-120V / 220V-240V, 50 / 60Hz
Pesha bruto 70kg
Madhësia Paketimi (kuti druri) 118 * 66 * 67cm

Prezantoni:
Si triglicerideve në yndyrna do të shndërrohet në të ngurta në veçanti temperatura të ulëta, ai përdor teknologji të përparuar të ftohjes për të selektive bulges yndyrë objektiv dhe për të eleminuar qelizat yndyrë përmes një procesi graual që nuk dëmtojnë indet përreth. Kur qelizat e yndyrës janë të ekspozuar ndaj coolingtemperature të veçantë, ato shkaktojnë një proces të largimit natyral që gradualisht zvogëlon trashësinë e shtresave yndyrë. Dhe qelizat yndyrë në zonën treatmental eliminohen gradualisht përmes procesit norma metabolizmin e trupit, në mënyrë që për të eliminuar yndyrë padëshiruar.

Përdorimi Hapi:
1. Kthejeni në makinë. Pastaj ju do të shihni në ekran për si në vijim
2.Large Cryolipolysis copë dore: Kombinon cryolipolysis, vakum dhe foton dinamik.
Merrni pjesë dorës cryolipolysis në mbajtës në anën e djathtë, pastaj futur atë në prizë ftohtë.
3.Medium Cryolipolysis copë dorë: Kombinon cryolipolysis, vakum dhe foton dinamik.
Merrni pjesë dorës cryolipolysis në mbajtës në anën e majtë, pastaj futur atë në socke Best M.
Copë Cryolipolysis dore me ekran touch:
4.Suction Emergency Stop Kaloni:
Ajo është projektuar për të kontrolluar funksionin vakum, shtypni atë për lirimin e të gjithë thithje të (ju lutem pyesni pacientët tuaj për të marrë atë gjatë trajtimit cryolipolysis, në qoftë se ndonjë emergjence, atëherë ata. mund të shtypni atë torelease gjitha thithje e) .Insert atë në prizë bar emergjente.


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne